staredworzysko pokoj1Pokój nr 1 trzyosobowy, usytuowany na parterze domu gościnnego z osobnym wyjściem na podwórko, to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. Za dużymi drzwiami kryje się przytulny 23 –metrowy pokój z łóżkiem małżeńskim i dodatkowym łóżkiem jednoosobowym. W pokoju do dyspozycji gości łazienka z prysznicem i telewizor, czajnik i lodówka.

Czytaj więcej: Pokój nr 1

staredworzysko pokoj2 3Pokój nr 2 to doskonałe miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. Jedno łóżko dwuosobowe i łóżko jednoosobowe, telewizor,czajnik, lodówka. niewielki aneks kuchenny, łazienka z prysznicem oraz bezpośrednie wyjście na podwórko z zadaszonym tarasem, to niewątpliwie atuty tego urokliwego, choć niewielkiego (23m2) pokoju.

Czytaj więcej: Pokój nr 2

staredworzysko pokoj3 11Pokój nr 3 to duży (32m2), czteroosobowy pokój usytuowany na piętrze domu gościnnego. Do dyspozycji gości dwa łóżka jednoosobowe i jedno dwuosobowe, telewizor,czajnik, lodówka, łazienka z prysznicem oraz duży taras.

Czytaj więcej: Pokój nr 3

staredworzysko pokoj4 1Pokój nr 4 zwany pokojem z duszą, to przestronny ( aż 52 m2!) apartament usytuowany na piętrze domu gościnnego, gdzie swoje wakacje w komfortowych warunkach może spędzić cztero-. pięcioosobowa rodzina. Do dyspozycji gości  łóżko dwuosobowe i jedno łoże małżeńskie z możliwością dostawki, komplet wypoczynkowy, telewizor,czajnik, lodówka, łazienka z prysznicem i duży taras.

Czytaj więcej: Pokój nr 4

logoLGD  logomarkabory  stowarzyszenie  rezerwatbiosferyborytuch  tucholskiparkkrajobrazowy   pod sosna restauracja   znajdz nas facebook-bez

Go to top